Różne preparaty.

Rozmaite preparaty i suplementy odchudzające bombardują nas ze wszystkich stron. Bardzo duże zaufanie oraz przekonanie ma zielony jęczmień. Roślina ta bomba wielowitaminowa która wykorzystana jest w formie tabletek lub zielonego proszku. Zielony jęczmień używany w naszej codziennej diecie bez wątpienia pomaga nie tylko w zrzuceniu dodatkowych kilogramów, ale również wzmacnia zdrowie wszystkich osób chorych na cukrzycę. Jęczmień zjedzony po posiłku wywołuje uczucie pełnej sytości. Nie pozwala zatem naszemu organizmowi na podjadanie.

Oprócz przed chwilką omówionych cech zielony jęczmień na odchudzanie posiada również właściwości przeciwzapalne a także przeciwwirusowe. Bardzo często polecany jest młody, zielony jęczmień. Posiada dużo witamin: C, E, B, sporo w nim kwasu foliowego, wapnia, potasu, a tak selenu który chroni przed wolnymi rodnikami. Chroni także przed chorobami nowotworowymi. Znajdujący się w nim chlorofil znacznie wzmacnia a także pobudza organizm, płuca, serce, jelita. Poprawia znakomicie również kondycję paznokci, włosów a dodatkowo świetnie wpływa na poprawę cery niwelując drobne oznaki starzenia a oprócz tego trądzik oraz zmiany potrądzikowe.

Jak go stosować? Myślę, że najlepiej 30 minut przed jedzeniem, dwa razy w ciągu dnia. Pamiętać należy też o tym, by zielony jęczmień rozpuszczać w letniej wodzie, wówczas w ogóle nie traci własnych właściwości. Oczywiście dla zapracowanych i mocno zabieganych osób fabrykanci pomyśleli o pigułkach i kapsułkach.

Powinno się pamiętać, że tylko regularne stosowanie młodego, zielonego jęczmienia na odchudzanie przyniesie zauważalne, wymierne korzyści. Zatem powodzenia!

Autor: młody zielony jęczmień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *